11 χρόνια επιτυχίες!

 

Επιτυχόντες 2010-2011

  • ΦΙΛΙΠΠΗ ΑΝΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΕΜΠ
  • ΜΠΟΤΖΟΓΛΟΥ ΣΤΡΑΤΟΣ APXITEKTONΩN MHXANIKΩN ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ ΕΜΠ
  • ΠΑΓΩΝΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ ΕΜΠ
  • ΠΑΠΠΑ ΚΑΤΕΡΙΝΑ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟΥ ΚΡΗΤΗΣ (ΧΑΝΙΑ) ΕΜΠ
  • ΚΑΤΣΑΡΟΥ ΚΙΡΚΗ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIKΗΣΗΣ EΠIXEIPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • ΠΑΛΙΑΚΗ ΣΤΕΛΛΑ ΠOΛITIKΩN MHXANIKΩN ΕΜΠ
  • ΜΗΤΡΑΚΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ
  • ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • ΓΑΚΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • ΑΣΗΜΕΝΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • ΙΩΑΝΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΗΣ ΝΑΥΠΗΓΩΝ ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • ΓΕΩΡΓΙΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ XHMEIAΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΛΙΟΦΑΓΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ OPΓANΩΣHΣ KAI ΔIOIKΗΣΗΣ EΠIXEIPΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • ΚΑΡΑΝΙΚΟΛΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • ΟΙΚΟΝΟΜΟΥ ΝΙΚΟΣ OIKONOMIKΗΣ EΠIΣTHMΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΙΛΙΜΤΖΙΔΗΣ ΜΑΚΗΣ OIKONOMIKΩN EΠIΣTHMΩN ΑΘΗΝΑΣ
  • ΠΑΝΑΓΙΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΓΙΑΝΝΗΣ ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΚΑΡΚΑΝΙΔΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΛΕΦΤΑΚΗΣ ΗΛΙΑΣ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΧΗΜΕΙΑΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΧΑΡΑΛΑΜΠΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • ΡΩΜΑΝΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ  ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΚΟΛΤΣΙΔΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΞΗΣ ΤΜΗΜΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΡΥΚΤΩΝ ΠΟΡΩΝ ΠΟΛΥΤΕΧΝΕΙΟ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΚΟΛΟΒΙ ΑΝΤΙΟΛΑ ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΓΚΟΥΡΑ ΕΛΕΝΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤ. , ΔΙΑΚΟΣΜ. & ΣΧΕΔ. ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΜΑΘΙΟΥΛΑΚΗ ΔΑΝΑΗ ΓΑΛΛΙΚΗΣ ΓΛΩΣΣΑΣ & ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΡΗΤΑ ΙΩΑΝΝΑ ΡΑΔΙΟΛΟΓΙΑΣ ΑΚΤΙΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΡΗΤΑ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΤΖΟΥΜΕΡΚΙΩΤΗ ΑΜΑΛΙΑ ΒΡΕΦΟΝΗΠΙΟΚΟΜΙΑΣ ΤΕΙ ΗΠΕΙΡΟΥ (ΙΩΑΝΝΙΝΑ)
  • ΒΑΛΣΑΜΑΝΙΔΗ ΝΑΤΑΛΙΑ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ & ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΘΡΑΚΗΣ
  • ΔΕΡΒΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΞΕΝΩΝ ΓΛΩΣΣΩΝ ΜΕΤΑΦΡ.ΔΙΕΡΜ. ΙΟΝΙΟ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  • ΓΚΟΥΝΗΣ ΝΙΚΟΣ ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΩΝΙΟΥ (ΚΕΡΚΥΡΑ)
  • ΤΟΤΟΛΙΔΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΤΜΗΜΑ ΤΕΧΝΩΝ ΗΧΟΥ ΚΑΙ ΕΙΚΟΝΑΣ ΠΑΝ. ΙΩΝΙΟΥ
  • ΒΛΑΣΟΠΟΥΛΟΣ ΞΕΝΟΦΩΝ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΙΟΡΔΑΝΗΣ ΛΟΥΚΑΣ ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΗΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΠΟΛΥΜΕΣΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΑΒΕΡΚΙΑΔΗΣ ΑΒΕΡΚΙΟΣ ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
  • ΜΠΑΛΙΟΥ ΜΙΧΑΛΗΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • ΓΕΩΡΓΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΛΑΜΙΑΣ
  • ΒΑΛΑΧΗ ΒΙΚΥ ΦΥΣΙΚΩΝ ΠΟΡΩΝ ΚΑΙ ΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • ΚΟΝΤΟΥ ΕΦΗ ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ ΓΕΝ.ΣΕΙΡΑ
  • ΠΕΤΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ      
  • ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΥ ΜΑΤΙΝΑ ΦΥΣΙΚΟ ΠΑΤΡΑΣ
  • ΜΑΡΚΟΥΛΗ ΓΕΩΡΓΙΑ ΕΣΩΤΕΡΙΚΗΣ ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΙΚΗΣ, ΔΙΑΚΟΣΜΗΣΗΣ & ΣΧΕΔ.ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΠΛHPOΦOPIKHΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΑΡΙΟΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΑΙΓΑΙΟΥ ΧΙΟΣ
  • ΒΑΛΛΗΝΔΡΑ ΙΩΑΝΝΑ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ (ΧΙΟΣ)
  • ΣΤΡΕΙΔΗ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ ΙΑΤΡΙΚΩΝ ΕΡΓΑΣΤΗΡΙΩΝ TEI ΑΘΗΝΑΣ
  • ΚΑΠΠΑΤΟΥ ΧΡΙΣΤΙΝΑ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • ΛΑΓΟΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΘΕΟΛΟΓΙΑΣ ΑΘΗΝΑ
  • ΛΑΖΑΡΗΣ ΚΩΣΤΑΣ ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ TEI ΧΑΛΚΙΔΑΣ

Επιτυχόντες 2003-2009

  • Μάρκου Μαρία ΙΑΤΡΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ ( ΜΟΡΙΑ 19630 – 1η ΣΤΟ ΛΥΚΕΙΟ Ν.ΠΕΝΤΕΛΗΣ )
  • Ζωγράφου Χαρά ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΔΗΜΟΤΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΑΘΗΝΑ ( ΜΟΡΙΑ 19299 )
  • Νικολάου Βασιλική ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧ/ΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ (ΜΟΡΙΑ:19169 , 5η)
  • Πανταζίδου Νίνα ΔΙΟΙΚΗΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ (ΜΟΡΙΑ 19099)
  • Πουλακάκης Χάρης ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
  • Μυτιληναίου Ζίνα ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΧΡΗΜΑΤΟΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΟΙΚ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΩΝ ( ΜΟΡΙΑ 18744 )
  • Ντάκος Κώστας ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π (ΜΟΡΙΑ:19103)
  • Λεοντίου Ειρήνη ΒΙΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ ( ΜΟΡΙΑ 18613 )
  • Τζουγανάκης Γιάννης ΚΤΗΝΙΑΤΡΙΚΗΣ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ ( ΜΟΡΙΑ 18548 )
  • Παπαδήμας Πέτρος ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ ΑΘΗΝΑΣ ( ΜΟΡΙΑ 18413 )
  • Δημητρόπουλος Νίκος ΟΔΟΝΤΙΑΤΡΙΚΟ (ΣΣΑΣ) ΘΕΣ/ΝΙΚΗΣ   ( ΜΟΡΙΑ 19234 )
  • Μάκαρη Άννα ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • Μάρκου Ιωάννα ΦΑΡΜΑΚΕΥΤΙΚΗ ΠΑΤΡΑΣ (ΜΟΡΙΑ:18634)
  • Πουλακάκης Στέλιος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ (ΜΟΡΙΑ:18629)
  • Καισίδου Τατιάνα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΒΟΛΟΣ)
  • Πετροπούλου Νικολέτα ΑΡΧΙΤΕΚΤΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • Καπετανάκη Αλεξία ΗΛΕΚΤΟΛΟΓΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ & ΤΕΧΝ. ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  • Θεοδωροπούλου Αγγελική ΝΟΜΙΚΗ ΑΘΗΝΑΣ
  • Ζομπανάκη Κατερίνα ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • Λειβαδάρος Παρασκευάς ΑΓΡΟΝΟΜΩΝ & ΤΟΠΟΓΡΑΦΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • Λυκός Νικόλαος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ & ΤΗΛΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κουστένης - Χατζηιωάννου Χάρης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Κωστάκης Γιάννης ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Μητράκος Μαρίνος ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Καλλανιώτη Νίκη ΦΙΛΟΛΟΓΙΑΣ ΠΑΤΡΑΣ
  • Κωνσταντέλου Μαριάνα ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ
  • Στάμου Μαρία ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
  • Ξανθόπουλος Χαράλαμπος ΑΡΧΙΤΕΚΟΝΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΕΜΠ
  • Κερκινός Γιάννης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝΕΠ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Θεοδωροπούλου Νιόβη ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Νικολάου Ελένη ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κυρμιζάκη Αθηνά ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ Ε.Μ.Π.
  • Τζουγανάκης Γιάννης ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Στάππα Αντιγόνη ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κατσανά Βασιλική MHXANIKΩΝ ΠΑΡΑΓΩΓΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΘΡΑΚΗ
  • Μπαγιώργας Γεράσιμος ΦΥΣΙΚΟ ΚΡΗΤΗΣ
  • Κωνσταντέλου Ελισάβετ ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Σιμεωνίδης Πέτρος ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΟΙΚΟΝ. ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Σιδερη Άννα ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Μαρκούλη Μαρία ΟΡΓΑΝΩΣΗΣ & ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Λαγός Γιώργος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Χριστογιάννη Βίβιαν ΧΗΜΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  • Βασιλείου Βασίλης ΕΦΑΡΜΟΣΜΕΝΩΝ ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΩΝ & ΦΥΣΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΜΠ
  • Ματζιαβά Χαρούλα ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • Παπαγιανόπουλος Αλέξανδρος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κωνσταντινίδης Γιάννης ΙΚΑΡΩΝ (ΣΙ) ΙΠΤΑΜΕΝΟΙ
  • Παπαδοπούλου Ελένη ΠΟΛΙΤΙΚΩΝ ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΠΑΤΡΑΣ
  • Γεωργίου Κωνσταντίνος ΜΑΘΗΜΑΤΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Ξαφολίδη Μαρίνα ΓΡΑΦΙΣΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • Δημόπουλος Νίκος ΦΥΣΙΚΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Μαλτέζος Βαγγέλης ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΟΥ ΠΑΝ. ΑΘΗΝΑΣ
  • Μπουκίου Μαριαρίνα ΟΙΚΟΝΩΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΑΘΗΝΑΣ
  • Μαλτέζος Τάσος ΝΑΥΤΙΛΙΑΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Διγαλέτος Μάκης ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Θεοδώρου Άκης ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ
  • Κοντός Ηλίας ΑΣΤΥΦΥΛΑΚΩΝ
  • Τουρίκας Θανάσης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • Παλιάκη Ευπραξία ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Παλιάκη Σωτηρία ΓΕΩΠΟΝΙΚΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τσολακίδης Δήμος ΔΙΕΘΝΩΝ ΟΙΚΟΝΩΜΙΚΩΝ ΣΧΕΣΕΩΝ ΚΑΙ ΑΝΑΠΤΥΞΗΣ ΘΡΑΚΗ
  • Καραλή Αιμιλία ΓΕΩΛΟΓΙΑΣ ΚΑΙ ΓΕΩΠΕΡΙΒΑΛΛΟΝΤΟΣ ΑΘΗΝΑ
  • Δήμου Έλλη ΑΓΓΛΙΚΗ ΦΙΛΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
  • Κονταράκη Ραλλού ΠΑΙΔΑΓΩΓΙΚΟ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗΣ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
  • Σιεμόνη Σάρα ΠΟΛΙΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ & ΔΗΜ. ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • Ασημένου Μαρία ΧΗΜΕΙΑΣ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ
  • Λάτση Δήμητρα ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Τσατούχας Βασίλης ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΑΣΦΑΛΙΣΤΙΚΗΣ ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Ταξίδη Σοφία ΔΗΜΟΣΙΑΣ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΠΑΝΤΕΙΟΥ ΑΘΗΝΑ
  • Αποστολοπούλου Ρένια ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΕΚΠΑΙΔΕΥΣΗΣ ΣΤΗ ΠΡΟΣΧΟΛΙΚΗ ΗΛΙΚΙΑ ΘΡΑΚΗ
  • Νάτσιος Μίλτος ΟΙΚΟΝΟΜΙΚΩΝ ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΚΡΗΤΗΣ
  • Κατσαούνη Ναταλία ΓΕΩΛΟΓΙΑ ΠΑΤΡΑΣ
  • Ραπτοδήμος Γιάννης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • Σταμάτη Νικολέτα ΙΣΤΟΡΙΑΣ ΑΡΧΑΙΟΛΟΓΙΑΣ ΚΡΗΤΗΣ
  • Ασήμενος Γιώργος ΓΕΩΓΡΑΦΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • Μούτσα Άννα ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
  • Γκούνη Άννα - Μαρία ΜΟΥΣΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΙΟΝΙΟΥ
  • Παπαευθυμίου Κώστας ΟΠΤΙΚΗΣ & ΟΠΤIΚΟΜΕΤΡΙΑΣ (ΑΙΓΙΟ)
  • Τσάρα Βαρβάρα ΕΜΠΟΡΙΑΣ & ΔΙΑΦΗΜΙΣΗΣ ΚΡΗΤΗΣ
  • Καστάνη Δέσποινα ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗΣ ΚΑΙ ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΩΝ ΣΕΡΡΩΝ
  • Ελευθεριάδου Τατιάνα ΠΟΛΙΤΙΣΜΙΚΗΣ ΤΕΧ/ΓΙΑΣ & ΕΠΙΚΟΙΝΩΝΙΑΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • Μπρή Ελένη ΜΗΧΑΝΙΚΩΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • Τσιμπλιαρά Μάρω ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  • Αναιπάκος Χάρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • Κολοβης Ντένισον ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • Χατζιδάκης Φώτης ΕΦΑΡΜ.ΠΛΗΡΟΦ. ΣΤΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ & ΣΤΗΝ ΟΙΚΟΝΟΜΙΑ ΤΕΙ Δ.ΜΑΚΕΔΟΝΙΑΣ
  • Χανιώτη Μαρία ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑ
  • Κωτσάκη Αγγελική ΟΧΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
  • Πριοβόλου Κατιάνα ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΥ
  • Λογοθέτη Ειρήνη ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΚΑΙ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΗΛΕΠ. ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
  • Μάρκου Στέλλα ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΑΘΗΝΑΣ
  • Γεωργόπουλος Βασίλης ΝΑΥΤΙΛΙΑΣ ΚΑΙ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΩΝ ΥΠΗΡΕΣΙΩΝ ΧΙΟΥ
  • Σταμάτη Ιουλίτα ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
  • Παπαδημητρίου Νίκος ΕΠΙΣΤΗΜΗΣ ΦΥΣΙΚΗΣ ΑΓΩΓΗΣ ΚΑΙ ΑΘΛΗΤΙΣΜΟΥ ΑΘΗΝΑΣ
  • Γεωργακόπουλος Δημήτρης ΕΝΕΡΓΕΙΑΚΗΣ ΤΕΧΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • Παπαμιχαλοπούλου Αιμιλία ΕΠΙΣΤΗΜΩΝ ΤΗΣ ΘΑΛΑΣΣΑΣ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟ ΑΙΓΑΙΟΥ
  • Ζερβολέας Γιάννης ΔΙΟΙΚΗΣΗΣ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΕΦΟΔΙΑΣΜΟΥ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • Τάγαρη Μαρίνα ΘΕΑΤΡΙΚΩΝ ΣΠΟΥΔΩΝ ΠΕΛΟΠΟΝΝΗΣΟΥ
  • Φωτεινόπουλος Βαγγέλης ΗΛ/ΚΩΝ ΥΠΟΛΟΓ/ΩΝ ΣΥΣΤΗΜΑΤΩΝ ΤΕΙ ΠΕΙΡΑΙΑ
  • Κωνσταντόπουλος Δημήτρης ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • Κλεφτάκης Γιάννης ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΩΝ ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗΣ ΑΠΑΙΤΕ ΑΘΗΝΑ
  • Κοσμίδης Θοδωρής ΗΛΕΚΤΡΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • Καπέτης Πολύβιος ΜΗΧΑΝΟΛΟΓΙΑΣ ΤΕΙ ΧΑΛΚΙΔΑΣ
  • Μπιζάνης Παναγιώτης ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΙΚΟΥ ΣΧΕΔΙΑΣΜΟΥ ΚΑΙ ΠΛΗΡΟ/ΚΩΝ ΣΥΣΤΗ/ΤΩΝ ΠΑΤΡΑ
  • Μπουκίου Έλκη ΘΕΟΛΟΓΙΑ ΑΘΗΝΑΣ
  • Τουρίκα Μαρία ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • Γιαννάκος Παναγιώτης ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΚΗ ΤΕΙ ΑΘΗΝΑΣ
  • Μπέλλος Παναγιώτης ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΚΡΗΤΗΣ
  • Νάτσιος Μίλτος ΛΟΓΙΣΤΙΚΗΣ ΤΕΙ ΜΕΣΟΛΟΓΓΙΟΥ
  • Κυπραίος Διομήδης ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΕΠΙΧΕΙΡΗΣΕΩΝ ΤΕΙ ΛΑΡΙΣΑ

epityxontes

Κτίριο 1

  • Ηρ. Πολυτεχνείου 33
    (πλατεία) Νέα Πεντέλη
  • 2108048919

Κτίριο 2

  • Ολύμπου 1
    Λεωφ. Πεντέλης
    ΒΡΙΛΗΣΣΙΑ
  • 2108035537

Δικτύωση

Συνεργασία

Αποστολή Βιογραφικού στο email μαςΑποστολή
βιογραφικού

info@dinamiko.gr